OASIS polica k stene 40x48cm, kompozit, čierna mat
OASIS polica k stene 40x48cm, kompozit, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS408-01 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 40x1,2x48 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Kompozit |
| EAN | 8590913135613 |
| Taric | 39205100 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 3.7170 kg |
| Balení | 1 ks |
Mohlo by vás zaujímať
HANG držiak uterákov pod umývadlo 460x98mm, čierna mat
na objednávku33,44 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Oddeľovacia stena medzi pisoármi 40x80 cm, sklo mat 2502-05
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €

