OASIS keramické umývadlo voľne stojace 40x89x48cm, polica k stene, biela mat
OASIS keramické umývadlo voľne stojace 40x89x48cm, polica k stene, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS548-31 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | OASIS |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 40x90,7x48 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 907 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| EAN | 8590913135743 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 18.8670 kg |
| Balení | 4 ks |
Príslušenstvo
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ULTRAMIX umývadlová batéria do podlahy, chróm UT016
na objednávku999,92 €
Pri platbe vopred iba 924,00 €
131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 081,70 €
1 094,05 €
1 094,05 €


