OASIS keramické umývadlo voľne stojace 40x89x48cm, polica k stene, verde
OASIS keramické umývadlo voľne stojace 40x89x48cm, polica k stene, verde
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS548-44 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | OASIS |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 40x90,7x48 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 907 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| EAN | 8590913135811 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 18.8670 kg |
| Balení | 4 ks |
Príslušenstvo
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
KING umývadlový sifón 5/4", odpad 32 mm, ABS/čierna mat 9595PR25K9 59343
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
1 284,71 €
Pri platbe vopred iba 1 187,00 €
Mohlo by vás zaujímať
OASIS keramické umývadlo voľne stojace 40x89x52cm, polica do priestoru, biela/betón infinity
expedícia do 8 dní1 094,05 €
OASIS keramické umývadlo voľne stojace 40x89x52cm, polica do priestoru, biela/dub cardamom
na objednávku1 094,05 €


