ODETTA umývadlová skrinka 118x50x43, 5cm, antracit matný DT120-3434
ODETTA umývadlová skrinka 118x50x43, 5cm, antracit matný DT120-3434
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT120-3434 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Horní zásuvka bez výřezu pro sifon.
- Lišta mezi zásuvkami v černé barvě (možno vyměnit za jinou barvu - k dokoupení).
- Možnost výběru DTDL nebo Rockstone desky pro umyvadlo na postavení.
- Při instalaci keramického umyvadla KARE je nutné použít distanční podložky (součástí balení skříňky) a sifon URBINO s Click Clack výpustí (k dokoupení).
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| Rozměr | 118x50x43,5 cm |
| Šířka | 1180 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 37.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955488 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
MURALES nábytkový sifón šetriaci miesto, 1"1/4, odpad 32mm, biela 151.032.0
expedícia do 8 dní21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
ODETTA podperné nohy 120x265x120mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 2ks 30314
expedícia do 8 dní65,46 €
Pri platbe vopred iba 62,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF11 radiátor 600x1000, bočné pripojenie, 783 W, biely W411F-060-100-00
expedícia do 10 dní148,52 €


