PAX podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 3 výstupy, čierna mat XA53/15
PAX podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 3 výstupy, čierna mat XA53/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA53/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942105 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Nástenná spŕška s otočným kĺbom, hranatá, chróm AB536
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Sprchové ramienko hranaté, 400mm, čierna mat SL102
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
SLIM hlavová sprcha, 300x300x60mm, čierna mat/nerez SL101
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Podobný tovar
SPY podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 3 výstupy, čierna mat PY53/15
expedícia do 8 dní764,58 €
Pri platbe vopred iba 725,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 900x600, spod. príp., 1800 W, čierny W633F-090-060-70
na objednávku376,54 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 900x1100, spod. príp., 3301 W, čierny W633F-090-110-70
na objednávku598,62 €

