PERLA držiak uterákov 645x78mm, zlato PE0115
PERLA držiak uterákov 645x78mm, zlato PE0115
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PE0115 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PERLA |
| Rozmer | 645x55x78 mm |
| Dĺžka | 645 mm |
| Šírka | 645 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 78 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.7900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866043 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba doplnku | zlatá |
Príslušenstvo
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Gaspar 1,5-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Duo, béžová - 6507-69-671701-07-B
expedícia do 10 dní294,17 €
824,44 €
Pri platbe vopred iba 763,00 €
Mexen Leo 1miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Duo, béžová - 6501-69-671701-57-G
expedícia do 10 dní282,38 €


