PICOBELLO keramické umývadlo na dosku 50x34cm, biela AR485
PICOBELLO keramické umývadlo na dosku 50x34cm, biela AR485
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR485 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 50x13x34 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 340 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964800 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 135 x 75 cm, čierny rám, čierna - 8C2-135-075-70-70-L
expedícia do 10 dní500,62 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 135 x 75 cm, čierny rám, čierna - 8C2-135-075-70-70-P
expedícia do 10 dní500,62 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 135 x 75 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8C2-135-075-55-00
expedícia do 10 dní497,69 €


