PIRENEI držiak uterákov 600x66mm, biela mat PI216002
PIRENEI držiak uterákov 600x66mm, biela mat PI216002
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI216002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| Rozmer | 600x26x66 mm |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hĺbka | 66 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.8800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341280041 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
Podobný tovar
FLORI držiak uterákov 600x70mm, biela mat RF009/14
na objednávku88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar-B Duo s výklopným mechanizmom 100 x 80 cm, priehľadný, biely - 832-100L-080P-20-00
expedícia do 10 dní432,91 €
Mexen Roma vyklápacia sprchová kabína 80 x 100 cm, transparentná, chróm - 854-080-100-01-00
expedícia do 10 dní330,48 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm, matné sklo, ľavé GT5610-80ML-G
expedícia do 8 dní740,47 €
Pri platbe vopred iba 684,00 €

