PIRENEI držiak uterákov 600x66mm, zlato PI216087
PIRENEI držiak uterákov 600x66mm, zlato PI216087
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-PI216087 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| Rozměr | 600x26x66 mm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 66 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz, Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků: jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.8800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341324462 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
.
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, zlato PI2487
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
PIRENEI dávkovač mydla, 110 ml, mliečne sklo, zlato PI8187
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
HIMALAYA držiak uterákov otvorený, bambus HY70
expedícia do 8 dní12,82 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
PIRENEI držiak uterákov 450x66mm, zlato PI214587
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
PIRENEI držiak uterákov 350x66mm, biela mat PI213502
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €

