PLATO doska Rockstone 1600x24x500mm, biela mat PL160-0101
PLATO doska Rockstone 1600x24x500mm, biela mat PL160-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PL160-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky PLATO |
| Rozměr | 160x2,4x50 cm |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 41.4600 kg |
| EAN | 8590913930133 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
HANG držiak uterákov pod umývadlo 460x98mm, čierna mat
na objednávku33,44 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
HANG držiak uterákov pod umývadlo 665x98mm, čierna mat
na objednávku35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Binox oceľový drez s 2 drezami 800 x 450 mm, nerezová oceľ HC - 6421802000-01HC
expedícia do 10 dní241,67 €
Oceľový drez Mexen Exar s jedným drezom a odkvapkávačom, pravý, 780 x 480 mm, zlatá HC - 6434781010P-55HC
expedícia do 10 dní265,25 €

