PLATO doska Rockstone 1900x24x360mm, biela mat PL196-0101
PLATO doska Rockstone 1900x24x360mm, biela mat PL196-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PL196-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky PLATO |
| Rozměr | 190x2,4x36 cm |
| Šířka | 1900 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 35.9000 kg |
| EAN | 8590913936708 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
HANG držiak uterákov pod umývadlo 665x98mm, čierna mat
na objednávku35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Mohlo by vás zaujímať

