PLATO doska Rockstone 1900x24x500mm, biela mat PL190-0101
PLATO doska Rockstone 1900x24x500mm, biela mat PL190-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PL190-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky PLATO |
| Rozměr | 190x2,4x50 cm |
| Šířka | 1900 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 49.3100 kg |
| EAN | 8590913930164 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
HANG držiak uterákov pod umývadlo 460x98mm, čierna mat
na objednávku33,44 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
HANG držiak uterákov pod umývadlo 665x98mm, čierna mat
na objednávku35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 140 x 75 cm, čierny rám, čierna - 8C2-140-075-70-70-P
expedícia do 10 dní506,51 €
Mexen Velar výsuvný sprchovací kút 140x75 cm, transparent, ružové zlato 871-140-075-01-60
expedícia do 10 dní534,63 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 140 x 75 cm, priehľadný, zlatý - 8C2-140-075-50-00
expedícia do 10 dní503,58 €

