PLATO doska Rockstone 2100x24x500mm, biela mat PL210-0101
PLATO doska Rockstone 2100x24x500mm, biela mat PL210-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PL210-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky PLATO |
| Rozměr | 210x2,4x50 cm |
| Šířka | 2100 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 54.5400 kg |
| EAN | 8590913930188 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
83,97 €
Pri platbe vopred iba 80,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
HANG držiak uterákov pod umývadlo 665x98mm, čierna mat
na objednávku35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
HANG držiak uterákov pod umývadlo 460x98mm, čierna mat
na objednávku33,44 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 95 x 80 cm, 8 mm priehľadná, ružové zlato - 800-095-202-04-60-080
expedícia do 10 dní497,69 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 95 x 90 cm, 8 mm priehľadná, čierna - 800-095-202-04-70-090
expedícia do 10 dní482,95 €

