PLATO doska Rockstone 2300x24x360mm, biela mat PL236-0101
PLATO doska Rockstone 2300x24x360mm, biela mat PL236-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PL236-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky PLATO |
| Rozměr | 230x2,4x36 cm |
| Šířka | 2300 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 43.6000 kg |
| EAN | 8590913936746 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
HANG držiak uterákov pod umývadlo 665x98mm, čierna mat
na objednávku35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
369,00 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 70 cm s pracovnou doskou, 1 zásuvka, matne šedá - 91A10-07047-1-BFC62
expedícia do 10 dní321,00 €
ALTAIR umývadlová skrinka 61,5x35x45cm, biela AI267
expedícia do 8 dní159,72 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €

