PLATO doska Rockstone 2400x24x360mm, biela mat PL246-0101
PLATO doska Rockstone 2400x24x360mm, biela mat PL246-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PL246-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky PLATO |
| Rozměr | 240x2,4x36 cm |
| Šířka | 2400 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 45.5000 kg |
| EAN | 8590913936753 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
HANG držiak uterákov pod umývadlo 460x98mm, čierna mat
na objednávku33,44 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Mohlo by vás zaujímať
635,43 €
Pri platbe vopred iba 603,00 €
BRAHEA doska rockstone s 2 otvormi 181x51, 5cm (80+20+80cm), biela mat BL181-0101-80 58666
na objednávku761,03 €
Pri platbe vopred iba 722,00 €

