Podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, chróm RH399
Podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, chróm RH399
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RH399 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLARIS |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 200 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 3.2690 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913919954 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, chróm SG203
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
SLIM hlavová sprcha, kruh 300mm, leštená nerez MS573
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SMARTSELECT podomietková sprchová termosť batéria, box, čierna mat UBC-RP042B 53061
expedícia do 8 dní392,81 €
Pri platbe vopred iba 367,00 €
SMARTSELECT podomietková sprchová termostatická batéria, box, chróm UBC-RP032 53121
expedícia do 8 dní323,43 €
Pri platbe vopred iba 302,00 €
SMARTSELECT podomietková sprchová termosť batéria, box, čierna mat UBC-RP032B 53122
expedícia do 8 dní386,21 €
Pri platbe vopred iba 360,00 €


