Podperná konzola 490x690x20mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 1 ks
Podperná konzola 490x690x20mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 1 ks
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-30362 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 2x69x49 cm |
| Šírka | 20 mm |
| Výška | 690 mm |
| Hĺbka | 490 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť / ks | 2.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929366 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
PANEDA umývadlová skrinka 69,5x55x45,2cm, biela PN270
expedícia do 8 dní186,41 €
Pri platbe vopred iba 177,00 €


