SKA konzola pod umývadlo/dosku 140x22x51cm, čierna mat
SKA konzola pod umývadlo/dosku 140x22x51cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA840 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Součástí balení jsou kotevní šrouby do zdi a krytky v barvě konstrukce.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA Industrial |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x22x51 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 7.8100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125256 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
354,36 €
Pri platbe vopred iba 336,00 €
ARECA umývadlo, liaty mramor, 141x51, 5cm, ľavé, biela AC141L
expedícia do 8 dní297,08 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
ARECA umývadlo, liaty mramor, 141x51, 5cm, pravé, biela AC141R
expedícia do 8 dní297,08 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, čierna mat/chróm UT043BC
na objednávku411,21 €
Pri platbe vopred iba 380,00 €
71,09 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €

