ARECA umývadlo, liaty mramor, 141x51, 5cm, ľavé, biela AC141L
ARECA umývadlo, liaty mramor, 141x51, 5cm, ľavé, biela AC141L
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AC141L |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 141x13,6x51,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 136 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956041 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub alabama/biela mat LE070-2231 53693
expedícia do 8 dní444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
989,56 €
Pri platbe vopred iba 934,00 €
ARECA umývadlo, liaty mramor, 101x51, 5cm, ľavé, biela AC101L
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
ARECA umývadlo, liaty mramor, 121x51, 5cm, ľavé, biela AC121L
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €


