PORTO bidet závesný, 36x52 cm, biela PZ4015
PORTO bidet závesný, 36x52 cm, biela PZ4015
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PZ4015 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PORTO |
| Rozmer | 36x29,5x52,2 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 295 mm |
| Hĺbka | 522 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Hmotnosť / ks | 24.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935183 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dníBidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dníPodobný tovar
NUBES bidet závesný 55x35cm, biela ExtraGlaze 9665111
na objednávkuMohlo by vás zaujímať

