Predlžovacia odpadová rúrka sifónu, DN32/250mm, biela 151.181.0 44587
Predlžovacia odpadová rúrka sifónu, DN32/250mm, biela 151.181.0 44587
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-151.181.0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 250 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913907401 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar výsuvná sprchová kabína 140 x 90 cm, priehľadná, biela - 871-140-090-01-20
expedícia do 10 dní495,51 €
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 140 x 90 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2L-140-090-60-00-3S
expedícia do 10 dní680,27 €

