Predlžovacia odpadová rúrka sifónu, DN40/250mm, biela 151.182.0 44588
Predlžovacia odpadová rúrka sifónu, DN40/250mm, biela 151.182.0 44588
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-151.182.0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 250 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Hmotnost / ks | 0.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913907418 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
SQUID nábytkový sifón šetriaci miesto, 5/4", odpad 32mm, biela 56368
expedícia do 8 dní22,18 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Drezový sifón s prepadom, ovládaním a odbočkou, 6/4", vrátane pilety, DN40, biela
expedícia do 8 dní32,74 €
Dvojkolienka podomietkového sifónu, pre práčku, biela 60883
expedícia do 8 dní7,27 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €

