Predlžovacia odpadová rúrka sifónu, DN50/250mm, biela 151.183.0 44589
Predlžovacia odpadová rúrka sifónu, DN50/250mm, biela 151.183.0 44589
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-151.183.0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 250 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 50 mm |
| Hmotnost / ks | 0.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913907425 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
1 275,13 €
Pri platbe vopred iba 1 210,00 €
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, verde strip ESC230-4444S
expedícia do 8 dní520,15 €
Pri platbe vopred iba 493,00 €

