PUNO podstavec s umývadlom 375x870x448xmm, zlato mat SKA380-5-01
PUNO podstavec s umývadlom 375x870x448xmm, zlato mat SKA380-5-01
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA380-5-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PUNO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37,5x87x44,8 cm |
| Šířka | 375 mm |
| Výška | 870 mm |
| Hloubka | 448 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 12.9050 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913985355 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, antracit AU101
expedícia do 8 dní259,37 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
AURUM nerezové umývadlo na dosku, priemer 38 cm, vrátane výpuste, tepané, zlato mat
expedícia do 8 dní276,09 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
SOLARIS podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna/zlato WD008G
expedícia do 8 dní195,19 €
Pri platbe vopred iba 180,00 €
Mohlo by vás zaujímať
511,52 €
Pri platbe vopred iba 477,00 €
134,49 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
273,60 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €

