AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, antracit AU101
AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, antracit AU101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AU101 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AURUM |
| Rozmer | 38x11 cm |
| Priemer zátky | 380 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | S výpustí, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 5.9000 kg |
| EAN | 8590913919497 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
PUNO podstavec pod okrúhle umývadlá 375x830x448xmm, čierna SKA380-2
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
Podobný tovar
AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, brúsený nerez AU401
expedícia do 8 dní238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 150 x 90 cm, grafit, čierna - 871-150-090-41-70
expedícia do 10 dní533,03 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 150 x 90 cm, priehľadný, čierny - 819-150-090-70-00
expedícia do 10 dní394,60 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 150 x 90 cm, matná, strieborná - 871-150-090-31-95
expedícia do 10 dní591,93 €


