RONDANE keramické umývadlo na dosku Ø 41cm, portoro mramor
RONDANE keramické umývadlo na dosku Ø 41cm, portoro mramor
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR435PT |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 41x14 cm |
| Průměr | 410 mm |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 410 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 8.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118449 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | imitace kamene |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
276,09 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
PRIORI keramické umývadlo, priemer 42cm, biela s modrým vzorom PI012
expedícia do 8 dní170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, ružové zlato AU301
expedícia do 8 dní259,37 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €

