PUNO podstavec s umývadlom 550x860x360mm, zlato mat SKA570-5-01
PUNO podstavec s umývadlom 550x860x360mm, zlato mat SKA570-5-01
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA570-5-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PUNO |
| Rozměr | 55x86x36 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 860 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.8000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913982996 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36cm, antracit 10NF65055-2C
expedícia do 8 dní245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku, 55x36 cm, biela mat 10NF65055-2L
expedícia do 8 dní245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 629,95 €
Pri platbe vopred iba 1 506,00 €
461,98 €
Pri platbe vopred iba 431,00 €

