PURA keramické dvojumývadlo Slim 122x46cm, čierna mat 8888126
PURA keramické dvojumývadlo Slim 122x46cm, čierna mat 8888126
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8888126 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 122,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1226 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 32.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162954 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
640,06 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
640,06 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DAPHNE nástenná sprchová batéria, chróm DH701
expedícia do 8 dní56,80 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Sprchová batéria SAT Cube Way bez sprchového setu 150 mm čierna matná CU268C
expedícia do 4 dní115,00 €


