PURA keramické umývadlo na dosku, 50x35cm, ghiaccio mat 886015
PURA keramické umývadlo na dosku, 50x35cm, ghiaccio mat 886015
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-886015 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 50x16x35 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 8.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590015995 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | modrá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SAND umývadlo na dosku 50x38 cm, biela 903711
expedícia do 8 dní316,29 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
KUBE X keramické umývadlo 45x35 cm, rektifikovaná verzia, biela ExtraGlaze 94859111
expedícia do 8 dní238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
504,87 €
Pri platbe vopred iba 479,00 €


