PURA keramické umývadlo na dosku 60x38cm, cenere mat 883717
PURA keramické umývadlo na dosku 60x38cm, cenere mat 883717
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-883717 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 60x14x38 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení, Zápustné |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590010396 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | šedá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, cenere mat PVC17
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
511,98 €
Pri platbe vopred iba 486,00 €
519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €


