PURA keramické umývadlo na dosku, priemer 32cm, cenere mat 885417
PURA keramické umývadlo na dosku, priemer 32cm, cenere mat 885417
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-885417 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 32x12 cm |
| Průměr | 320 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 4.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012307 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | šedá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
501,30 €
Pri platbe vopred iba 476,00 €
NUBES keramické umývadlo 60x40cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96839011
na objednávku302,06 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
SAND umývadlo na dosku 50x38 cm, cenere mat 903717
na objednávku519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €


