PURA keramické umývadlo na dosku, priemer 40cm, blush mat 884624
PURA keramické umývadlo na dosku, priemer 40cm, blush mat 884624
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-884624 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 40x14 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení, Zápustné |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015169939 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | červená/růžová |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, keramická zátka, 5-65mm, blush mat PVC24
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H L Duo s pravým pántom 90 x 115 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A5L-090L-115P-65-00
expedícia do 10 dní559,51 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H L Duo s pravými pántami 90 x 115 cm, priehľadný, zlatý - 8A5L-090L-115P-50-00
expedícia do 10 dní556,59 €
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút pravý 90 x 115 cm, priehľadný, čierny - 8A6-090L-115P-70-00
expedícia do 10 dní527,14 €


