PURA keramické umývadlo Slim 102x46cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8886011
PURA keramické umývadlo Slim 102x46cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8886011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8886011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| Rozměr | 102,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1026 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 22.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162701 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
849,97 €
Pri platbe vopred iba 806,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
579,58 €
Pri platbe vopred iba 550,00 €
561,78 €
Pri platbe vopred iba 533,00 €
579,58 €
Pri platbe vopred iba 550,00 €


