PURA keramické umývadlo Slim 102x46cm, čierna mat 8886126
PURA keramické umývadlo Slim 102x46cm, čierna mat 8886126
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8886126 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 102,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1026 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 22.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162749 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
849,97 €
Pri platbe vopred iba 806,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist-H T sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 115 x 120 cm, priehľadný, chróm - 8A5T-115-120-01-00-L
expedícia do 10 dní471,17 €
Mexen Rox L posuvný sprchovací kút 115 x 120 cm, priehľadný, zlatý - 8C2L-115-120-50-00
expedícia do 10 dní538,92 €
Sprchovací kút Mexen Mist T s výklopným mechanizmom 115 x 120 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A4T-115-120-65-00
expedícia do 10 dní453,50 €


