KUBE X keramické umývadlo 120x47cm, 3 otvory, biela Extra Glaze 9424311
KUBE X keramické umývadlo 120x47cm, 3 otvory, biela Extra Glaze 9424311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9424311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 33.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160769 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
TURSI trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm TI017
expedícia do 8 dní426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
93,58 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Podlahový linear. žľab k stene 850 mm, bočné D40, floor lesk s nerez. rámčekom CH 850 KN 2
expedícia do 8 dní128,18 €
403,17 €


