PURA keramické umývadlo Slim 122x46cm, biela ExtraGlaze 8887111
PURA keramické umývadlo Slim 122x46cm, biela ExtraGlaze 8887111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8887111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| Rozměr | 122,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1226 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 26.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162824 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
PURA čelný držiak uterákov 122cm, chróm PAPRD122
na objednávku220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
Mohlo by vás zaujímať
696,99 €
Pri platbe vopred iba 661,00 €
PURA umývadlo Slim oblé 102x52 cm, ExtraGlaze 8825111
na objednávku540,44 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
629,38 €
Pri platbe vopred iba 597,00 €


