PURA keramické umývadlo Slim 122x46cm, bez otvoru, čierna mat 8887026
PURA keramické umývadlo Slim 122x46cm, bez otvoru, čierna mat 8887026
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8887026 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 122,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1226 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 26.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162800 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
PURA čelný držiak uterákov 122cm, chróm PAPRD122
na objednávku220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
144,33 €
Pri platbe vopred iba 136,00 €
54,89 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €
56,19 €
Pri platbe vopred iba 53,00 €


