PURA keramické umývadlo Slim 122x46cm, 2 otvory, biela mat 8887209
PURA keramické umývadlo Slim 122x46cm, 2 otvory, biela mat 8887209
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8887209 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| Rozměr | 122,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1226 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 26.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162848 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
PURA čelný držiak uterákov 122cm, chróm PAPRD122
na objednávku220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C11 doskový radiátor 300 x 1500 mm, bočné pripojenie, 733 W, čierny - W411-030-150-70
na objednávku108,35 €
Mexen C33 doskový radiátor 300 x 800 mm, bočné pripojenie, 1067 W, biely - W433-030-080-00
expedícia do 10 dní102,13 €


