PURA keramické umývadlo Slim oblé 52x44cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8830011
PURA keramické umývadlo Slim oblé 52x44cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8830011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8830011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| Rozměr | 52x16,5x44 cm |
| Šířka | 520 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 10.1600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937828312 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PURA/CLASSIC keramické umývadlo 38x55cm, zápustné, biela ExtraGlaze 724311
expedícia do 8 dní206,00 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €
220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €


