PURA WC misa stojaca, Swirlflush, 36x55cm, spodný/zadný odpad, biela dual-mat
PURA WC misa stojaca, Swirlflush, 36x55cm, spodný/zadný odpad, biela dual-mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-889009 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x42x55 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | SwirlFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní, DualGlaze |
| Balení obsahuje | Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 32.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015169854 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
WC sedátko SLIM soft close, duroplast, biela mat/chróm MS86CSN09
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
TEMPOR samouzatvárací podomietkový WC ventil, chróm 56707
expedícia do 8 dní118,90 €
Pri platbe vopred iba 110,00 €
173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco DIVON II 5S-IF 521660 drez s odkvapom, drez vpravo hodvábny lesk, vstav/do roviny
na objednávku899,70 €
Pri platbe vopred iba 833,00 €
FRANKE drez 101.0120.144 Galassia GAX 611 1000x500 nerez
na objednávku244,46 €
Pri platbe vopred iba 227,00 €

