PURITY keramické umývadlo 50x42cm, na dosku (2505) 10PL66050
PURITY keramické umývadlo 50x42cm, na dosku (2505) 10PL66050
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10PL66050 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | PURITY |
| Rozmer | 50x11,5x42 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 12.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687537510 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, hranatý, chróm SI411
na objednávku38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Aqualine "Umývadlový sifón 5/4"", odpad 32mm hranatý, chróm" CV1004
expedícia do 8 dní32,98 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Podobný tovar
CENTO keramické umývadlo 45x45cm, na dosku 354401
expedícia do 8 dní316,29 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SOTT AQUA keramické umývadlo 50x38cm, biela 10SQ51050
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
SOTT AQUA umývadlo 51x50 cm, závesné/na dosku 10SQ51051
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
INFINITY RECTANGLE keramické umývadlo na dosku, 50x36 cm, čierna mat 10NF65050-2N
expedícia do 8 dní222,02 €
Pri platbe vopred iba 211,00 €


