RHAPSODY nástenná sprchová batéria, chróm 5584
RHAPSODY nástenná sprchová batéria, chróm 5584
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5584 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8024587003751 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
FLEX sprchová nerezová hadica s dvojitým zámkom, 150 cm 11073
expedícia do 8 dní5,68 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Ručná sprcha, zahnutá, 245mm, ABS/čierna/chróm 2503
expedícia do 8 dní9,25 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Podobný tovar
MINIMAL nástenná sprchová batéria, nerez MI011
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KIRKÉ CRYSTAL nástenná sprchová batéria, páčka kryštál, bronz KI11KB
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
VIENNA nástenná sprchová batéria, chróm (LO41855) VO011
na objednávku316,29 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
TURSI nástenná sprchová batéria, čierna mat TI011B
expedícia do 8 dní223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €

