ULTRAMIX nástenná sprchová batéria, čierna mat UT011B
ULTRAMIX nástenná sprchová batéria, čierna mat UT011B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT011B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 262 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.8760 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988219 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, čierna mat SD715
expedícia do 8 dní29,53 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Lunar s pravými pántami 130 cm, priehľadné, zlaté - 834S-130-050-50-00-P
expedícia do 10 dní456,47 €
Posuvné sprchové dvere Mexen Rox 140 cm, priehľadné, kartáčované zlato - 8C2-140-000-55-00
na objednávku409,35 €
Posuvné sprchové dvere Mexen Velar Duo 200 cm, matné, kartáčovaná pištoľovo sivá - 871-200-000-32-66
expedícia do 10 dní636,08 €

