RHAPSODY podomiet. sprchová termostatická batéria, 3 výstupy, chróm (NU55L169) RH393
RHAPSODY podomiet. sprchová termostatická batéria, 3 výstupy, chróm (NU55L169) RH393
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RH393 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 110 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Trojcestné |
| Hmotnosť / ks | 6.7900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866968 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, chróm SG203
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SMARTSELECT podomietková sprchová termosť batéria, box, zlato mat UBC-RP042GB 53062
expedícia do 8 dní455,58 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €
LEA podomietková spŕch. termostatická batéria pre telesne postihnutých,ch (MR90161 LE391
na objednávku433,71 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
KIMURA podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, chróm KU682 59778
expedícia do 8 dní184,65 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €

