RHAPSODY podomietková sprchová termostatická batéria, 3 výstupy, chróm 5592T
RHAPSODY podomietková sprchová termostatická batéria, 3 výstupy, chróm 5592T
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5592T |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RHAPSODY |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 220 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Trojcestné |
| Hmotnosť / ks | 4.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913840777 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, chróm SG203
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
SLIM hlavová sprcha, kruh 250mm, leštená nerez MS574
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LATUS podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, chróm 1102-32 56086
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
KIMURA podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, chróm KU682 59778
expedícia do 8 dní184,65 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €
SMARTSELECT podomietková sprchová termosť batéria, box, čierna mat UBC-RP032B 53122
expedícia do 8 dní386,21 €
Pri platbe vopred iba 360,00 €

