RIONI pneumatická vaňová zástena 710 mm, strieborný rám, číre sklo 72915
RIONI pneumatická vaňová zástena 710 mm, strieborný rám, číre sklo 72915
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72915 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Jednoduchá údržba, inštalácia na ľavú/pravú stranu, jednoduchá montáž a manipulácia
- V zdvihnutej polohe výkyv ±90° zvonka aj dovnútra
- Spodné silikónové tesnenie
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šírka | 710 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Farba profilu | Leštený hliník |
| Typ otvárania | Otváracie celosklopné |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Pneumatický zdvih |
| Hmotnosť / ks | 15.2300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729080510 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | stříbrná |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
ODESSA pneumatická vaňová zástena 970 mm, strieborný rám, číre sklo 37127
expedícia do 8 dní560,60 €
Pri platbe vopred iba 519,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 40 cm, 1 zásuvka, drážkovaná, matne šedá - 91A20-04047-1-BF66
expedícia do 10 dní214,99 €
ZOJA skrinka s keramickým umývadlom 40x22 cm, biela 51049A-01
expedícia do 8 dní113,21 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 40 cm, 1 dvierka, lesklá biela - 91A11-04047-1-BF00
expedícia do 10 dní159,02 €


