ROLLS LINE bočná stena 1000mm, výška 2000mm, číre sklo RL3415
ROLLS LINE bočná stena 1000mm, výška 2000mm, číre sklo RL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-RL3415 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ROLLS LINE |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 42.0000 kg |
| EAN | 8590913910425 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | bez profilu |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
22,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ROLLS LINE sprchové dvere 1600mm, výška 2000mm, číre sklo RL1615
expedícia do 8 dní764,58 €
Pri platbe vopred iba 708,00 €
ROLLS LINE sprchové dvere 1300mm, výška 2000mm, číre sklo RL1315
expedícia do 8 dní655,29 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
ROLLS LINE sprchové dvere 1500mm, výška 2000mm, číre sklo RL1515
expedícia do 8 dní728,15 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €
Mohlo by vás zaujímať
53,33 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
PIRENEI držiak uterákov dvojitý otočný, 350mm, biela mat PI2302
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €


