ROLLS LINE bočná stena 900mm, výška 2000mm, číre sklo RL3315
ROLLS LINE bočná stena 900mm, výška 2000mm, číre sklo RL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-RL3315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ROLLS LINE |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 38.0000 kg |
| EAN | 8590913910418 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
22,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ROLLS LINE sprchové dvere 1300mm, výška 2000mm, číre sklo RL1315
expedícia do 8 dní655,29 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
ROLLS LINE sprchové dvere 1100mm, výška 2000mm, číre sklo RL1115
expedícia do 8 dní582,44 €
Pri platbe vopred iba 540,00 €
ROLLS LINE sprchové dvere 1500mm, výška 2000mm, číre sklo RL1515
expedícia do 8 dní728,15 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist T sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 70 x 75 cm, čierny rošt, čierna - 8A4T-070-075-70-77-L
expedícia do 10 dní347,49 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 70 x 75 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A5-070L-075P-65-00
expedícia do 10 dní450,58 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravým pántom 70 x 75 cm, priehľadný, chróm - 8A5-070L-075P-01-00
expedícia do 10 dní432,91 €


