RONDANE keramické umývadlo na dosku Ø 41cm, carnico mramor
RONDANE keramické umývadlo na dosku Ø 41cm, carnico mramor
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR435CM |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x14 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 8.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998690 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, carnico mramor AR900CM 58595
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, brúsený nerez AU401
expedícia do 8 dní238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
260,44 €
Pri platbe vopred iba 247,00 €
AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, zlatá AU201
expedícia do 8 dní259,37 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €


