RONDANE keramické umývadlo priemer 41x14 cm, na dosku, čierna mat AR435B
RONDANE keramické umývadlo priemer 41x14 cm, na dosku, čierna mat AR435B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR435B |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 41x14 cm |
| Priemer zátky | 410 mm |
| Šírka | 410 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 410 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 8.9700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877421 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
PUNC betónové umývadlo vrátane výpuste, 53x39 cm, čierny granit BH7001
expedícia do 8 dní266,48 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
192,84 €
Pri platbe vopred iba 183,00 €
PURA umývadlo na dosku priemer 42 cm, čierna mat 885126
na objednávku494,19 €
Pri platbe vopred iba 469,00 €
Mohlo by vás zaujímať
138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €


